Baner T-Cross

Imponujący Touareg

Moc silnika

231-462 km

Zużycie paliwa

8,0-11,8 l/100 km

Czas ładowania do 80%

minut

Maksymalny zasięg

km

Zasięg w warunkach
zbliżonych do rzeczywistych

km

Zasięg po 30 min.
szybkiego ładowania

km

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

4.9 sek.

Maksymalna pojemność bagażnika

810 | 1800 litrów

Liczba miejsc

do

Imponujący Touareg

O jego sile nie stanowią wyłącznie imponujące gabaryty. Potężny SUV wyznacza kurs na wyższy poziom technologii. Takie rozwiązania, jak zestaw cyfrowych wskaźników Innovision Cockpit, pneumatyczne zawieszenie czy asystent wjazdu na skrzyżowanie podkreślają innowacyjność Touarega.

Wersje wyposażenia

Touareg

Atmosphere

Elegance

R-Line

Touareg image
Atmosphere image
Elegance image
R-Line image

Innovision

Innovision Cockpit image Discover Premium image Digital Cockpit image Wyświetlacz Head-up image
Innovision Cockpit Arrow down icon

Uniwersalne centrum sterownia bez przełączników

Opcjonalny Innovision Cockpit to zestaw cyfrowych wskaźników Digital Cockpit tworzący z system multimedialnym Discover Premium jedną zaokrągloną, szklaną płaszczyznę. Urządzenie służy do obsługi funkcji pokładowych, przekazywania informacji oraz rozrywki. Największy wyświetlacz można łatwo konfigurować na przykład przypinając ikony wybranych funkcjonalności do ekranu głównego. Nie ma tu prawie żadnych klasycznych przycisków czy włączników - Innovision Cockpit jest obsługiwany dotykowo, przy użyciu gestów lub poleceń głosowych.

Discover Premium Arrow down icon

Większa czytelność, intuicyjna obsługa

Jako część Innovision Cockpit, opcjonalny system nawigacyjny Discover Premium dysponuje bardzo wieloma funkcjami.

 • Ekran dotykowy o przekątnej 38 cm (15 cali)
 • Lepsza czytelność i wiele możliwości prezentacji map nawigacji
 • Wyświetlanie aplikacji na ekranie przez Car-Net App-Connect
 • Współpraca z Apple CarPlay™, Android Auto™ i MirrorLink®
 • Obejmuje złącze telefoniczne Business ze stacją indukcyjnego ładowania i czterema złączami USB dla smartfonów

Digital Cockpit Arrow down icon

Widzisz dokładnie te informacje, które chcesz widzieć.

Klasyczny prędkościomierz albo mapa nawigacji w wysokiej rozdzielczości? Już nie musisz wybierać. Na opcjonalnym ekranie Digital Cockpit mapa i prędkościomierz mogą być wyświetlane jednocześnie.

 • Kolorowy ekran TFT o przekątnej 31 cm (12,3 cala) i wysokiej rozdzielczości
 • Wywołanie szczegółowych danych dotyczących jazdy przy użyciu kierownicy wielofunkcyjnej lub systemu Infotainment
 • Optyczna prezentacja 3D systemów wspomagających
 • Zoom mapy nawigacji
 • Możliwość wyświetlania wybranych informacji na całej powierzchni ekranu
 • Możliwość połączenia mapy i informacji o mediach

Wyświetlacz Head-up Arrow down icon

Nie musisz odrywać wzroku od drogi

Opcjonalny wyświetlacz Head-up Display wykorzystuje przednią szybę jako ekran projekcyjny do prezentacji najważniejszych informacji.

 • Wyświetla prędkość jazdy, komunikaty z systemów wspomagających lub wskazówki nawigacyjne
 • Dobra czytelność także w świetle pojazdów jadących z przeciwka
 • Możliwość samodzielnego ustawienia pozycji na szybie
 • Wyświetlacz można w każdej chwili wyłączyć

Wrażenia z jazdy

Cztery koła skrętne image Zawieszenie pneumatyczne image Pakiet Offroad image Aktywna stabilizacja przechyłu na zakrętach image
Cztery koła skrętne Arrow down icon

Zwinny, zwrotny i stabilny

W przypadku opcjonalnego systemu czterech kół skrętnych1 przy prędkości poniżej 37 km/h tylne koła skręcają w kierunku przeciwnym niż przednie. Średnica zawracania zmniejsza się o ponad metr. Przy wyższej prędkości tylne koła automatycznie wychylają się w tym samym kierunku co koła przedniej osi. Dzięki temu Touareg zachowuje się znacznie spokojniej, ponieważ system czterech kół skrętnych stabilizuje samochód podczas zmiany pasa ruchu, np. przy wyprzedzaniu. To samo dotyczy manewru szybkiego omijania przeszkody.

1 Tylko w połączeniu z opcjonalnym pneumatycznym zawieszeniem

Zawieszenie pneumatyczne Arrow down icon

Niestraszne mu bezdroża

Touareg może zachowywać się podczas jazdy tak, jak Ty chcesz. W zależności od profilu jazdy, dostępne na życzenie zawieszenie pneumatyczne może podnieść nadwozie na wysokość 258 mm nad poziomem gruntu. Natomiast tył nadwozia można obniżyć o 50 mm, by wygodniej wkładać i wyjmować bagaże.

Pakiet Offroad Arrow down icon

Sprawdza się idealnie także w trudnym terenie

Opcjonalny pakiet Offroad pozwala w pełni cieszyć się terenowymi możliwościami Touarega. Oprócz siedmiu seryjnych profili jazdy, dostępne są także profile Schotter i Sand, które dostosowują ustawienia silnika i skrzyni biegów do aktualnych warunków. Dodatkowo terenowego Touarega charakteryzują m.in. dwa zaczepy do holowania, zbiornik paliwa o pojemności zwiększonej z 75 do 90 litrów oraz system ochrony podwozia z osłoną chłodnicy, wzmocnioną osłoną podwozia, osłoną akumulatora, a także z osłoną zbiornika paliwa oraz osłoną chroniącą przed uderzeniami kamieni.

Aktywna stabilizacja przechyłu na zakrętach Arrow down icon

Większa precyzja działania układu kierowniczego i stabilność na zakrętach

Dzięki aktywnym stabilizatorom1 skłonność nadwozia do przechyłów w zakrętach zostaje znacznie zmniejszona. Na drogach, których jedna strona nawierzchni jest szczególnie nierówna wyraźnie poprawia się też zdolność Touarega do utrzymywania kierunku jazdy na wprost. Przy dynamicznym pokonywaniu zakrętów opcjonalny system zapobiega również podsterowności, czyli poszerzaniu toru jazdy. W terenie z kolei, za sprawą elektromechanicznego rozłączania stabilizatorów, poprawia się wykrzyż osi, a dzięki temu – trakcja.

1 Tylko w połączeniu z opcjonalnym zawieszeniem adaptacyjnym

Wypełnij formularz. Oddzwonimy i zdalnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych openformacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

zamknij

Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy konkretną ofertę, a nasz Doradca odpowie na każde pytanie.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych openformacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

Godziny otwarcia:

Salon:
Poniedziałek - piątek 8:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00


Serwis:
Poniedziałek - piątek 7:00 - 19:00
Sobota nieczynne


Dział ubezpieczeń:
Poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00
Sobota nieczynne