baner
Porsche Krańcowa

Classic Parts


Dzięki oryginalnym częściom Volkswagen Classic
Twój Volkswagen nadal pozostaje oryginalny

Zapytaj o część
Dowiedz się więcej
Porsche Krańcowa

Volkswagen to Volkswagen

Obecnie posiadamy dla Państwa szeroki asortyment około 60 000 pojedynczych części zamiennych, a ich liczba stale rośnie. Nie tylko pozyskujemy stare zapasy nowych części od importerów Volkswagena i dealerów Volkswagena na całym świecie; zlecamy również reprodukcje w jakości OEM części zamiennych, na które jest szczególnie duże zapotrzebowanie, a które często są realizowane nawet przez oryginalnego dostawcę przy użyciu oryginalnego sprzętu.

Dla nas w Volkswagen Classic Parts części zamienne z drukarki 3D również nie są już wizją przyszłości, ale już rzeczywistością. Dobrze wykorzystujemy nasz dostęp do tysięcy oryginalnych rysunków w archiwach fabrycznych i ośrodkach testowych Grupy Volkswagen, aby móc zagwarantować 100% jakości Volkswagen dla naszych nowo wyprodukowanych części.

woman
icon-classic

Jak to się zaczęło?

Od ponad dwudziestu lat Grupa Volkswagen oferuje dostawę części zamiennych dostosowaną specjalnie do starszych modeli w postaci linii produktów Volkswagen Classic Parts. Pomysł na stworzenie profesjonalnego serwisu części zamiennych do klasycznych pojazdów marki Volkswagen w celu sprzedaży części zamiennych, które nie były już dostępne u partnerów Volkswagena, powstał w połowie lat 90-tych.

Potrzebujesz części do Twojego ukochanego klasyka?
Skontaktuj się z nami.

Napisz do nas
Skontaktuj sie z jednym z naszych doradców
baner

{{ employee.first_name}} {{ employee.last_name}}

{{ employee.position }}

tel.: {{ employee.phone }}

tel. kom.: {{ employee.phone_mobile }}

{{ employee.email }}

Szukasz części
do swojego
Volkswagena?Wypełnij formularz zgłoszeniowy

Formularz kontaktowy

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe