baner
Porsche Krańcowa
Porsche Krańcowa

Nowy ID.3 100% elektryczny

Cena katalogowa

191 290 zł

Rata w leasingu "Jak Abonament". 10% wkładu własnego.

od 1 380 zł netto/m-c

Leasing Klasyczny

104,9 %

Zasięg

do 559 km

Dofinansowanie "Mój Elektryk"

do 27 000 zł

Czas ładowania do 100 km

od 5 minut

Zużycie energii

15,2-16,5 kWh/100 km

Moc silnika

204 KM

Moc, technologia, niezawodność:
Nowy ID.3

Odkryj niesamowitą moc nowego ID.3 łączącego funkcjonalność, zaawansowane technologie i niezawodność, tworząc prawdziwie rewolucyjne doświadczenie jazdy.Zintegrowane zaawansowane technologie wspomagające kierowcę sprawiają, że jazda staje się płynna i komfortowa. Automatyczne hamowanie awaryjne, asystent utrzymania pasa ruchu i adaptacyjny tempomat to niektóre z funkcji podnoszących nie tylko poziom bezpieczeństwa, ale także zapewniających spokój w trudniejszych momentach podróży.

Jazda próbnaSkontaktuj się z najbliższym dealerem i przekonaj się,
jak łatwa jest jazda samochodem elektrycznym.

Umów się teraz


Poznaj elektrycznego ID.3Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak będzie to możliwe.

Wypełnij formularz

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe