baner
Porsche Krańcowa

#ZaWinklem


Czeka Twój Volkswagen!

Sprawdź
Porsche Krańcowa

#ZaWinklem - znajdź swojego Volkswagena!

#ZaWinklem - nowe samochody dostępne do odbioru są bliżej niż myślisz! Czekają na Ciebie w naszym salonie Volkswagen Porsche Krańcowa w Poznaniu. Skorzystaj z korzystnych form finansowania, wybierz auto spośród gamy dostępnych modeli lub skonfiguruj swojego wymarzonego Volkswagena.

#ZaWinklem zostawisz też swój samochód w rozliczeniu. Oferujemy atrakcyjne warunki. Sprawdź koniecznie naszą ofertę!

Zapraszamy do kontaktu!
Odpowiemy najszybciej,
jak to możliwe

Wypełnij formularz

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe


Hej, Pracowniku!

Pamiętaj, że #ZaWinklem masz ten Przywilej i nie krępuj się z niego skorzystać!

vw3
vw1
vw2

Zadzwoń: +48 61 849 11 40

Sprawdź, jaki samochód czeka #ZaWinklem

Wybierz model z listy:
{{customSelectTitle}}
Wybierz rocznik:
Cena brutto:
Rodzaj ofert:

Rocznik: {{ offer.production_year }}

{{ offer.brand_name }} {{ offer.model_name }}

{{ offer.dealer.name_alt }}

{{ offer.version }}

{{ offer.fuel }} | {{ offer.power }} KM

Skrzynia biegów: {{ offer.transmission }}

Kolor: {{ offer.color }}

Cena promocyjna:

{{ priceFormat.to(offer.price) }} zł


Rata od:

{{ priceFormat.to((offer.price_month)) }} zł/mies.

Nr oferty: {{ offer.id }}

Zapytaj o ofertę

vw-big