baner
Porsche Krańcowa

Wymiana opon i kół


Nawet ceny podlegają zawieszeniu

Sprawdź
Porsche Krańcowa

Nie zapominaj o rzeczach ważnych

Zmiana sezonu? Słabsza przyczepność i obniżony komfort jazdy? To znak, że czas zadbać o układ jezdny Twojego Volkswagena. Skorzystaj z naszej oferty wymiany opon i kół, aby cieszyć się wygodną oraz bezpieczną jazdą – niezależnie od nawierzchni.

Oferta specjalna na wymianę opon i kół
w Volkswagen Krańcowa

offer

Dla klientów posiadających opony

do 17"

18"-19"

od 20"

199 PLN

299 PLN

349 PLN

Sprawdź
offer

Dla klientów posiadających koła

do 17"

18"-19"

od 20"

165 PLN

199 PLN

249 PLN

Sprawdź
dom

Hotel opon
za 299 PLN

kolo

Wyważenie opon
z testem drogowym
za 399 PLN

Chcesz się dowiedzieć więcej? Napisz do nas
lub zadzwoń: +61 650 15 30Zostaw swoje dane – napiszemy do Ciebie tak szybko, jak to tylko możliwe!

Formularz kontaktowy

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe


Skontaktuj się z Twoim Doradcą Serwisowym

{{ employee.first_name}} {{ employee.last_name}}

{{ employee.position }}

tel.: {{ employee.phone }}

tel. kom.: {{ employee.phone_mobile }}

{{ employee.email }}