1596837600 vs 1434232800 page:serwis
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_query(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /nowy_index-utf.php on line 910

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /nowy_index-utf.php on line 910

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /nowy_index-utf.php on line 912
// https://www.facebook.com/PorscheInterAutoPL/

Nagrody.

2013, międzynarodowe jury przyznało prestiżowy tytuł "World Car of the Year 2013" nowej wersji Golfa, doceniając tym samym pracę szeregu fachowców Volkswagena.
2013, Profesjonalny Test Flotowy. Laureatem II nagrody w segmencie A został Volkswagen up! Był to ważny dowód uznania dla naszego kompaktowego auta.
2013, Profesjonalny Test Flotowy. Laureatem II nagrody w segmencie C został Volkswagen Golf. To kolejny istotny dowód uznania dla naszego sztandarowego modelu.
2013, Fleet Awards Polska. W ramach plebiscytu, zwycięzcą w kategorii Samochód Dla Pracownika w segmencie C został Volkswagen Golf 7. Było to kolejne ważne wyróżnienie dla tego wyjątkowego modelu.
2012, międzynarodowe jury przyznało tytuł "Car of The Year 2012" Volkswagenowi up!. Otrzymanie tego tytułu po raz kolejny pokazuje, że nasi styliści, inżynierowie i specjaliści od produktu stworzyli samochód przemyślany w każdym detalu.
2012, Fleet Awards Polska. W konkursie zaszczytny tytuł Samochodu Flotowego Roku zdobył w segmencie A kompaktowy up! Było to dla tego modelu ważne wyróżnienie w środowisku przedsiębiorców.
2012, Fleet Awards Polska. W ramach plebiscytu, zaszczytny tytuł Samochodu Flotowego Roku w segmencie I został przyznany Volkswagenowi Touaregowi. Był to dla nas kolejny dowód zaufania przedsiębiorców.
2012, Profesjonalny Test Flotowy. Laureatem nagrody w kategorii Auto Flotowe 2012 w segmencie C został Volkswagen Golf. Był to ważny dowód uznania dla jakości tego modelu.
2012, Plebiscyt Fleet Derby. Tytuł Najlepszego Samochodu Flotowego w kategorii MAŁY MPV uzyskał Volkswagen Touran. To ważna nagroda w dorobku marki.
2010, tytuł "Car of The Year 2010" został przyznany nowemu Volkswagenowi Polo. Model został doceniony za nowoczesną technologią, najwyższą jakość i bezpieczeństwo.
Skorzystaj z serwisu
694 001 530

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.

Drodzy Klienci,

informujemy o następujących godzinach pracy w dniach:
14.08 - salon i serwis 8:00 - 16:00
15.08 - salon i serwis nieczynne

Przepraszamy za utrudnienia.

schowaj
rozwiń
Serwis
X

Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju, w trosce o Państwa i nasze bezpieczeństwo, pracownicy serwisu pracują w systemie rotacyjnym, przez co mogą występować opóźnienia w realizacji Państwa zleceń.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.


Zespół Serwisu Volkswagen
Porsche Krańcowa