1594764000 vs 1434232800 page:serwis
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_query(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /nowy_index-utf.php on line 907

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /nowy_index-utf.php on line 907

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /nowy_index-utf.php on line 909
// https://www.facebook.com/PorscheInterAutoPL/

Aktualności:
Promocje serwisowe

Kontakt:
Dział Serwisu

Pielęgnacja.

Znamy Twojego Volkswagena dokładnie z każdej strony. Dlatego wiemy, jak się go pielęgnuje, aby wyglądał jak nowy. Taka pielęgnacja jest wiele warta, a mimo to względnie niedroga. Nasza oferta obejmuje zarówno podstawowe mycie jak i kompletną usługę.

Gwarantujemy olśniewające rezultaty
Staranne czyszczenie z zewnątrz nie tylko poprawia wygląd, lecz również zapobiega wielu niekorzystnym zjawiskom. Ale tylko wtedy, gdy się wie, jak je wykonać. W przeciwnym wypadku przy myciu powstają zadrapania. Także we wnętrzu niewłaściwa pielęgnacja może spowodować szkody. Znamy wszystkie niuanse i stosujemy właściwe środki do pielęgnacji.

Oryginalna pielęgnacja. Oryginalne akcesoria Volkswagen
Twój Volkswagen wykonany jest z zewnątrz i wewnątrz z różnych wysokiej jakości materiałów, które wymagają indywidualnej pielęgnacji. Niewłaściwa metoda lub niewłaściwe środki mogą spowodować nieodwracalne szkody, a nawet zagrożenie dla pasażerów. Na przykład środki do czyszczenia tablicy rozdzielczej zawierające rozpuszczalniki powodują porowatość pokryw modułów poduszek powietrznych. Przy otwarciu poduszek pękające części z tworzywa sztucznego mogą spowodować obrażenia. Chętnie udzielimy Tobie porad i zaoferujemy optymalne produkty do pielęgnacji pojazdu z oferty Oryginalnych akcesoriów Volkswagen.

Skorzystaj z serwisu
694 001 530

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.

Serwis
X

Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju, w trosce o Państwa i nasze bezpieczeństwo, pracownicy serwisu pracują w systemie rotacyjnym, przez co mogą występować opóźnienia w realizacji Państwa zleceń.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.


Zespół Serwisu Volkswagen
Porsche Krańcowa