1594764000 vs 1434232800 page:serwis
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_query(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /nowy_index-utf.php on line 907

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /nowy_index-utf.php on line 907

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /nowy_index-utf.php on line 909
// https://www.facebook.com/PorscheInterAutoPL/

Aktualności:
Promocje serwisowe

Kontakt:
Dział Serwisu

Oryginalne części Volkswagen®

Oryginalne części Volkswagen® - tkwi w nich cała kompetencja marki Volkswagen. Zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa, optymalną funkcjonalność i dokładność pasowania, a także długowieczność i utrzymanie wartości samochodu.

Oryginalne części Volkswagen® powstają wraz z pracami rozwojowymi nad samochodem i dlatego są optymalnie dopasowane do każdego modelu. Jakość i funkcjonalność każdej z nich spełnia najwyższe standardy. Poza tym oryginalne części Volkswagen® mają jedną ważną zaletę: każde udoskonalenie wprowadzane do naszych samochodów seryjnych natychmiast jest przenoszone także na oryginalne części zamienne.

Zachowanie wartości
Oryginalne części Volkswagen® gwarantują stuprocentową dokładność dopasowania i najwyższą jakość. Na przykład w Tiguanie  jest ponad 10 000 części i dzięki ich perfekcyjnej współpracy model ten osiąga najlepsze wyniki we wszystkich testach. Jeżeli jednak kiedyś będziesz musiał zastąpić którąś z części, obojętnie jakim modelem jeździsz, zawsze wybieraj część oryginalną. Więcej informacji o Oryginalnych częściach Volkswagen otrzymasz u swojego partnera Volkswagena.

Skorzystaj z serwisu
694 001 530

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.

Serwis
X

Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju, w trosce o Państwa i nasze bezpieczeństwo, pracownicy serwisu pracują w systemie rotacyjnym, przez co mogą występować opóźnienia w realizacji Państwa zleceń.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.


Zespół Serwisu Volkswagen
Porsche Krańcowa