1594764000 vs 1434232800 page:serwis
Array ( )

Formualrz Promocyjny

Imię i nazwisko*:
Telefon*:
Email:

Podanie w/w danych jest dobrowolne, ale niezbędne do obsługi powyższego zgłoszenia. Wysłanie formularza jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie
i przetwarzanie, w tym również w przyszłości, w/w danych osobowych w celach marketingowych i statystycznych przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą przy
ul. Połczyńskiej 118a, 01-304 Warszawa. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo do wglądu, wstrzymania przetwarzania oraz usunięcia w/w danych osobowych.


Warning: mysql_query(): Access denied for user 'UNKNOWN_USER'@'localhost' (using password: NO) in /nowy_index-utf.php on line 907

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /nowy_index-utf.php on line 907

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /nowy_index-utf.php on line 909
// https://www.facebook.com/PorscheInterAutoPL/

Aktualności:
Promocje serwisowe

Kontakt:
Dział Serwisu

Naprawa szyb.

Prosimy przyjrzeć się dokładnie szybom: nawet małe ślady od uderzeń kamieni na przedniej szybie mogą zamienić się w większe pęknięcia. Jeżeli to nastąpi w czasie jazdy, będzie stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa Twojego i pasażerów. Przednia szyba należy do elementów nośnych Volkswagena i jest nawet w 30% odpowiedzialna za sztywność nadwozia. A poduszka powietrzna pasażera nie zadziała prawidłowo, jeżeli podczas rozwijania zahaczy o przednią szybę. Wilgoć i zanieczyszczenia mogą utrudnić lub nawet uniemożliwić naprawę szkła. Dlatego w przypadku uszkodzenia szyby należy jak najszybciej udać się do specjalisty - do Twojego partnera Volkswagena!

Szybciej do celu: z naszą usługą naprawy szyby
Po uderzeniu kamieniem nie zawsze musi być wymieniana od razu cała szyba. Dlatego najpierw sprawdzamy, czy możliwa jest jej naprawa, bo dzięki temu możesz zaoszczędzić czas i pieniądze: samochód będzie gotowy do jazdy już po godzinie. Koszty naprawy pokrywa ubezpieczyciel w ramach ubezpieczenia autocasco bez konieczności ponoszenia wkładu własnego. Jeżeli Twój ubezpieczyciel nie pokrywa tych kosztów, prosimy sprawdzić nasze atrakcyjne oferty ubezpieczenia.

Nasza naprawa szyby - Twoja korzyść

  • Demontaż szyby nie jest konieczny.
  • Niewielki nakład czasu na naprawę.
  • Ubezpieczyciele rezygnują z wkładu własnego.
  • Możliwa jest naprawa także przyciemnianych szyb.

Warunki wykonania naprawy

  • Średnica uszkodzenia nie może być większa, niż 5 mm
  • Pęknięcia rozchodzące się od uszkodzenia nie mogą być dłuższe, niż 50 mm i nie mogą przebiegać w kierunku krawędzi szyby
  • Folia między szybami i/lub szyba wewnętrzna nie mogą być uszkodzone.
  • Zanieczyszczenia i wilgoć nie mogą wniknąć zbyt głęboko.
Skorzystaj z serwisu
694 001 530

*) Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następują każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.

Poziomy CO2 lub poziomy zużycia paliwa przedstawione na niniejszej stronie są poziomami, które zostały określone podczas świadectwa homologacji pojazdu. Poziomy te mogły zostać niewłaściwie określone. Dokładamy wszelkich starań aby wyjaśnić tę kwestię możliwie jak najszybciej i, jeśli zajdzie taka potrzeba, dokonamy korekty tych poziomów we współpracy z odpowiednimi władzami.

Serwis
X

Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju, w trosce o Państwa i nasze bezpieczeństwo, pracownicy serwisu pracują w systemie rotacyjnym, przez co mogą występować opóźnienia w realizacji Państwa zleceń.

Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o wyrozumiałość.


Zespół Serwisu Volkswagen
Porsche Krańcowa