baner
Porsche Krańcowa

Volkswagen
Twój plan usług serwisowych

Podaj dane samochodu, wypełniając formularz

Zapoznaj się z kalendarzem usług serwisowych dla Twojego auta

Przypomnimy Ci o konieczności odwiedzenia serwisu VW

Porsche Krańcowa

Profesjonalne usługi dedykowane
Twojemu Volkswagenowi

Indywidualny kalendarz usług serwisowych, na podstawie danych Twojego Volkswagena, pokazuje usługi skrojone pod Twoje auto wraz z terminami ich wykonania.


Korzyści:

  • wiesz, jakich usług wymaga Twój Volkswagen, by był sprawny,
  • przypomnimy Ci o zbliżającym się terminie wizyty w Autoryzowanym Serwisie Volkswagena,
  • wesprzemy Cię w profilaktycznym serwisowaniu auta: dzięki regularnym wizytom w serwisie zapewnisz sobie sprawną jazdę i dłuższe życie samochodu.
Umów się na serwis
Profesjonalne usługi

Dowiedz się, dlaczego warto korzystać z naszych profesjonalnych usług - poznaj ich szczegóły i ceny.Wypełnij formularz, a nasz doradca skontaktuje się z Tobą i przedstawi najkorzystniejszą ofertę.

Formularz kontaktowy

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. Informujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń ZwińZGODA MARKETINGOWA


Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w związku z naszą działalnością oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na kontakt marketingowy.


*Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:* Udzielenie zgody jest nieobowiązkowe