Baner główny Jubileusz 125 lat

Pakiety Przeglądów Volkswagena

Komfort i jakość w pakiecie

Wybierz model i skontaktuj się z nami:

{{ model.name }}
modelimage
Volkswagen

{{ modelname }}

Okres: Limit:
24 miesiące 40 000 km
60 000 km
36 miesiące 60 000 km
90 000 km
48 miesiące 80 000 km
120 000 km
Zapytaj o ofertę

Korzyści dla Klienta:


Pełna kontrola i przewidywalność

Pełna kontrola i przewidywalność
kosztów serwisowania

Gwarancja niezmienności ceny

Gwarancja niezmienności ceny

Wyższa wartość auta

Wyższa wartość auta
na rynku samochodów używanych

Przeglądy w APS

Przeglądy w APS
na terenie całego kraju

Bezgotówkowa obsługa

Bezgotówkowa obsługa

Zakres

Obowiązkowe przeglądy okresowe samochodu w wydłużonym okresie wykonywane wg wskaźnika okresów międzyobsługowych wraz z materiałami eksploatacyjnymi w Autoryzowanych Stacjach Obsługi Volkswagen - zgodnie z instrukcją obsługi pojazdu.

Materiały eksploatacyjne: olej zgodny ze specyfikacją Volkswagena, filtr oleju, filtr p/pyłkowy, filtr paliwa, filtr powietrza, podkładka korka oleju, płyn hamulcowy, świece zapłonowe, olej w skrzyni DSG, filtr oleju DSG, wymiana oleju w sprzęgle napędu na 4 koła, uzupełnienie AdBlue (tylko przy przeglądach). W przypadku samochodów elektrycznych: doładowanie akumulatora wysokonapięciowego zgodnie z wytycznymi producenta samochodu.

Zapytaj o ofertę

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych openformacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń