Baner T-Cross

Passat
Dla zajętych życiem

Moc silnika

150-272 km

Zużycie paliwa

4.6-8.4 l/100 km

Czas ładowania do 80%

minut

Maksymalny zasięg

km

Zasięg w warunkach
zbliżonych do rzeczywistych

km

Zasięg po 30 min.
szybkiego ładowania

km

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

sek.

Maksymalna pojemność bagażnika

litrów

Liczba miejsc

do

Passat
Dla zajętych życiem

Wersje wyposażenia

Essence

Business

Elegance

Essence image
Business image
Elegance image

IQ.DRIVE

Travel Assist image IQ.LIGHT - reflektory LED Matrix image Aktywny tempomat ACC image Front Assist image Elektromechaniczny wzmacniacz siły hamowania image Wspomagane parkowanie image Proaktywny system ochrony pasażerów PreCrash image
Travel Assist Arrow down icon

Utrzymuje za Ciebie pas ruchu, trzyma innych na dystans, a także odciąża w korku.

Opcjonalny system Travel Assist jest dostępny po raz pierwszy właśnie w Passacie. Umożliwia on częściowo automatyczną jazdę 1, 2 z prędkościami do 210 km/h. To ogromny postęp w drodze ku stworzeniu autonomicznych pojazdów. Elementem Travel Assist jest system ACC z automatyczną regulacją prędkości jazdy. System reaguje na znaki ograniczenia prędkości, tablice oznaczające teren zabudowany, na zakręty, ronda i skrzyżowania dopasowując do nich prędkość jazdy.

1. W granicach możliwości systemu.

2. Systemy wspomagające nie zwalniają kierowcy z obowiązku zachowania ostrożności. Kierowca musi być przygotowany do przejęcia w każdej chwili kontroli nad samochodem

IQ.LIGHT - reflektory LED Matrix Arrow down icon

Dynamiczny wygląd. Bez oślepiania.

Opcjonalne matrycowe reflektory diodowe IQ.LIGHT - LED Matrix dzięki dynamicznej regulacji świateł drogowych nie oślepiają innych uczestników ruchu. W zależności od sytuacji włączane lub wyłączane są poszczególne segmenty LED. Obojętnie, czy jedziesz ulicą w mieście, drogą krajową po zmroku czy autostradą w złej pogodzie - reflektory IQ.LIGHT - LED Matrix dostosują się do sytuacji. Poprawia to nie tylko Twój komfort jazdy, lecz również komfort kierowców jadących przed Tobą lub nadjeżdżających z przeciwka.

Aktywny tempomat ACC Arrow down icon

Utrzymuje odpowiednią odległość i prędkość.

Opcjonalny aktywny tempomat ACC z automatyczną regulacją prędkości i odległości reaguje - w granicach możliwości systemu - na znaki ograniczenia prędkości, tablice oznaczające teren zabudowany, na zakręty, ronda i skrzyżowania dopasowując do nich prędkość jazdy. Przy prędkości do 210 km/h ten asystent może także pomóc kierowcy utrzymać odpowiedni dystans od poprzedzającego pojazdu.

Front Assist Arrow down icon

Sekundy strachu? Nie w Passacie.

Asystent hamowania awaryjnego Front Assist z funkcją rozpoznawania pieszych w przypadku zagrożenia może pomóc zminimalizować skutki zderzenia lub - w idealnym przypadku i w granicach możliwości systemu - uniknąć kolizji. Układ rozpoznaje pieszych i pojazdy przed Passatem i odpowiednio wcześnie ostrzega kierowcę, a jeżeli ten nie zareaguje na sygnały - automatycznie może zainicjować hamowanie awaryjne.

Elektromechaniczny wzmacniacz siły hamowania Arrow down icon

Krótsza droga hamowania.

Elektromechaniczny wzmacniacz siły hamowania w połączeniu z systemem obserwacji otoczenia Front Assist skraca drogę hamowania. Ta funkcja może zmniejszyć ryzyko wypadków z udziałem pieszych.

Jeżeli musisz gwałtownie zredukować prędkość, układ hamulcowy Twojego samochodu powinien zareagować bez opóźnienia. Elektromechaniczny wzmacniacz siły hamowania współpracuje także z systemami wspomagającymi, dając wiele korzyści:

  • opcjonalny aktywny tempomat ACC reaguje w sposób bardziej komfortowy; z elektromechanicznym wzmacnianiem siły hamowania ingerencje w układ hamulcowy są dozowane bardziej precyzyjnie;
  • w połączeniu z Front Assist z funkcją rozpoznawania pieszych droga hamowania Twojego Passata może się skrócić.1 Pozwala to na przykład zmniejszyć ryzyko wypadków z udziałem pieszych i zredukować prędkość, z jaką dojdzie do zderzenia.


1 W granicach możliwości systemu.

Wspomagane parkowanie Arrow down icon

Nie bój się ciasnych miejsc parkingowych. Pomogą Ci czujniki parkowania Passata.

Samodzielne parkowanie to już przeszłość. Z czujnikami parkowania oraz funkcją hamowania przy manewrowaniu (seryjnymi od wersji wyposażenia Business) i z opcjonalnym asystentem parkowania Park Assist zaoszczędzisz sobie wiele wysiłku przy parkowaniu i manewrowaniu, zachowując jednak cały czas kontrolę nad samochodem.

Proaktywny system ochrony pasażerów PreCrash Arrow down icon

Ochrona pasażerów

System PreCrash dba o ochronę pasażerów w ryzykownych sytuacjach, na przykład w przypadku kolizji . W momencie nagłego hamowania, czy destabilizacji auta przy poślizgu, automatycznie domykane są szyby i dach panoramiczny. Uruchamiają się także elektryczne napinacze pasów bezpieczeństwa.

Stylistyka

Wygląd zewnętrzny image Wnętrze image Dynamiczne doświetlanie zakrętów image Oświetlenie Ambiente image Obręcze kół image
Wygląd zewnętrzny Arrow down icon

Typowy przedstawiciel klasy wyższej: Passat

Wzbogacona stylistyka Passata łączy funkcjonalność ze sportowym zacięciem. Elegancką sylwetkę podkreśla wyrazista osłona chłodnicy, której listwy łączą nowe reflektory LED lub opcjonalne LED Matrix. Nowością są lakiery niebieski “Lapiz”, zielony “Bottle” i złoty “Sand”. Wśród dostępnych obręczy kół znalazły się cztery nowe wzory. Passat to wytworny samochód z detalami, od których nie można oderwać wzroku. Przekonaj się sam.

Wnętrze Arrow down icon

Spełnia najwyższe wymagania, czyli Twoje.

Wnętrze Passata zaprasza do podróży w warunkach klasy premium. Jego elegancki charakter podkreślają wysokiej jakości materiały dekoracyjne na tablicy rozdzielczej oraz drzwiach. Ekrany „Digital Cockpit” i systemu multimedialnego tworzą w ciemności całość z podświetlanymi przyciskami na pojemnościowej kierownicy oraz z obiegającym wnętrze auta stylowym podświetleniem dostępnym w 30 kolorach. Komfortowe siedzenia i mnóstwo miejsca na nogi sprawiają, że przestronność nie jest tylko wrażeniem wizualnym, lecz można ją samemu poczuć.

Dynamiczne doświetlanie zakrętów Arrow down icon

Światła Twojego samochodu oświetlą zakręt, jeszcze zanim wykonasz ruch kierownicą.

O lepszą widoczność i bezpieczeństwo dba funkcja dynamicznego doświetlania zakrętów. Snop światła podąża w kierunku zakrętu jeszcze zanim wykonasz ruch kierownicą. Dzięki temu na krętych trasach będziesz lepiej widział i inni będą też Cię lepiej widzieć.

Oświetlenie Ambiente Arrow down icon

Od chłodnego po przytulne. O nastroju decyduje światło. A Ty decydujesz, jakie światło wybrać.

Spójrz na każdą podróż w nowym świetle. Z opcjonalnym oświetleniem Ambiente możesz dopasować nastrój we wnętrzu samochodu do swojego nastroju. Do wyboru są trzy warianty z dziesięcioma lub nawet trzydziestoma kolorami i różną jasnością iluminacji. Sposób podświetlenia listew dekoracyjnych możesz sam wybrać za pośrednictwem centralnego ekranu dotykowego. Oświetlenie Ambiente Plus obejmuje dodatkowo pas LED w tablicy rozdzielczej.

Obręcze kół Arrow down icon

Jeżeli chodzi o obręcze kół dla Passata, to jest w czym wybierać.

Z jaką kombinacją obręczy i opon Passat wygląda najlepiej, to tylko kwestia gustu. Jesteśmy jednak pewni, że Twój wybór będzie właściwy.

Wypełnij formularz. Oddzwonimy i zdalnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych openformacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

zamknij

Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy konkretną ofertę, a nasz Doradca odpowie na każde pytanie.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych openformacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

Godziny otwarcia:

Salon:
Poniedziałek - piątek 8:00 - 19:00
Sobota 9:00 - 14:00


Serwis:
Poniedziałek - piątek 7:00 - 19:00
Sobota nieczynne


Dział ubezpieczeń:
Poniedziałek - piątek 9:00 - 17:00
Sobota nieczynne