Baner T-Cross

Golf Sportsvan
Duży i bogato wyposażony

Cena katalogowa

od 72 290

Cena z rabatem

od

Rata netto

od 460

Rabat

12 000

Moc silnika

115-150 km

Zużycie paliwa

5.1-6.8 l/100 km

Czas ładowania do 80%

minut

Maksymalny zasięg

km

Zasięg w warunkach
zbliżonych do rzeczywistych

km

Zasięg po 30 min.
szybkiego ładowania

km

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

sek.

Maksymalna pojemność bagażnika

litrów

Liczba miejsc

do

Golf Sportsvan
Duży i bogato wyposażony

Wersje wyposażenia

Trendline

od 84 290 zł z VAT

Comfortline

od 91 190 zł z VAT

Highline

od 97 990 zł z VAT

Trendline image
Comfortline image
Highline image

Komfort

Koncepcja wnętrza image Personalizacja image Komfort siedzeń image
Koncepcja wnętrza Arrow down icon

By miejsca było jeszcze więcej

Prawdziwą wielkość Golfa Sportsvan widać w jego wnętrzu: dzięki przemyślanym rozwiązaniom jest w nim więcej miejsca, panuje porządek, a pasażerowie cieszą się większym komfortem. Na przykład dzieloną tylną kanapę można przesuwać do przodu i do tyłu oraz składać, w zależności od tego, czy potrzebujesz więcej miejsca dla pasażerów, czy dla bagażu. Kolejne zalety:

  • środkowy podłokietnik z tyłu z otworem umożliwiającym transport długich przedmiotów
  • kieszenie i składane stoliki w oparciach przednich siedzeń (od wersji Comfortline)
  • dużo łatwo dostępnych schowków
  • chłodzony schowek podręczny

Personalizacja Arrow down icon

Golf Sportsvan błyskawicznie dostosowuje się do Twoich potrzeb

Wyobraź sobie, że Twoje auto rozpoznaje Cię, gdy do niego wsiadasz, wita po imieniu, włącza Twoją ulubioną stację radiową i ustawia klimatyzację na temperaturę, którą lubisz. Może tak być, gdy wybierzesz funkcję Key Memory z personalizacją - samochód rozpoznaje wtedy kierowcę po kluczyku i aktywuje ustawiony wcześniej profil. Jest to szczególnie praktyczne, gdy Golfem Sportsvan często jeżdżą inni kierowcy.

Komfort siedzeń Arrow down icon

Ciesz się podwyższonym komfortem siedzeń

Wyższa pozycja siedząca oznacza lepszą widoczność podczas jazdy i łatwiejsze wsiadanie oraz wysiadanie. Pasażerów siedzących z tyłu z pewnością ucieszy wygodny środkowy podłokietnik i możliwość przesunięcia tylnej kanapy, by uzyskać więcej miejsca na nogi.

Opcjonalnie: fotel ergoActive dzięki 14-kierunkowej elektrycznej regulacji możesz precyzyjnie dopasować do swojej postury, dzięki czemu odciążysz kręgosłup. Fotel posiada także podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa z funkcją masażu oraz jest ogrzewany.

Systemy wspomagające

Trailer Assist image Emergency Assist image Front Assist z ACC image Czujnik Blind Spot image Park Assist image System pozpoznający zmęczenie kierowcy image Asysten jazdy w korkach image
Trailer Assist Arrow down icon

Bezproblemowe parkowanie. Także z dużą przyczepą.

Niewiele rzeczy jest trudniejszych niż manewrowanie tyłem z przyczepą. Chyba że siedzisz w Golfie Sportsvan.

Wtedy wystarczy włączyć bieg wsteczny, wcisnąć przycisk parkowania, ustawić kierunek jazdy przyczepy, zdjąć ręce z kierownicy i tylko przyspieszać, hamować oraz obserwować sytuację - resztę zrobi za Ciebie opcjonalny Trailer Assist.

Emergency Assist Arrow down icon

Zareaguje, gdy Ty nie reagujesz

Gdy dostępny na życzenie Emergency Assist stwierdzi brak aktywności ze strony kierowcy, próbuje przywrócić jego uwagę. 1 Jeżeli nie przyniesie to skutku, system w sposób kontrolowany i w granicach swoich możliwości zatrzyma samochód, co może pomóc uniknąć wypadku.

  • Emergency Assist został nagrodzony Niemiecką Nagrodą Mobilności 2017, przyznawaną przez inicjatywę „Deutschland – Land der Ideen“ i Federalne Ministerstwo Transportu i Infrastruktury Cyfrowej.2
  • Oba systemy można zamówić jako część pakietu systemów wspomagających Plus.


1 W granicach możliwości systemu.

2 Źródło: Deutscher Mobilitätspreis 2017, https://land-der-ideen.de/projekt/emergency-assist-3323

Front Assist z ACC Arrow down icon

Duże natężenie ruchu nie musi być stresujące.

Aktywny tempomat ACC pomoże utrzymać ustawioną wcześniej prędkość maksymalną 2) i odległość do jadącego z przodu pojazdu. W korku Golf Sportsvan może automatycznie przyhamować i ponownie ruszyć (w przypadku opcjonalnej automatycznej skrzyni biegów DSG).

Seryjny asystent hamowania awaryjnego Front Assist z funkcją rozpoznawania pieszych może ostrzec, gdy odległość do pieszego lub innego pojazdu niebezpiecznie się zmniejszy, wspiera przy hamowaniu, a w krytycznej sytuacji nawet automatycznie hamuje1.

1 W granicach możliwości systemu

2 Do prędkości maksymalnej 210 km/h

Czujnik Blind spot Arrow down icon

Twój Golf Sportsvan może oglądać się za siebie

Czujniki Blind Spot ostrzegają diodą w lusterku zewnętrznym1 przed pojazdami znajdującymi się w martwym polu widzenia kierowcy. Jeżeli mimo ostrzeżenia włączysz kierunkowskaz sygnalizując zamiar zmiany pasa ruchu, dioda zacznie intensywnie migać. Czujniki działają od prędkości 15 km/h i są dostępne razem z asystentem wyjazdu z miejsca parkingowego. Asystent ten przy wyjeżdżaniu tyłem z miejsca parkingowego obserwuje obszar z boków za samochodem i ostrzega przez zbliżającymi się pojazdami. Jeżeli kierowca nie zareaguje na ostrzeżenie, system samodzielnie zahamuje, co może pozwolić uniknąć wypadku1.

1 granicach możliwości systemu.

Park Assist Arrow down icon

Łatwe parkowanie

Golf Sportsvan z opcjonalnym asystentem parkowania Park Assist nie tylko podpowie Ci, czy miejsce parkingowe jest wystarczająco duże, lecz również zaparkuje za Ciebie. Wystarczy, że będziesz obsługiwał pedał sprzęgła, przyspieszenia i hamulca, a Park Assist zajmie się resztą.

  • Czujniki ultradźwiękowe mierzą wolną przestrzeń na parkowanie (do prędkości maks. 40 km/h)
  • Wystarczy 80 cm miejsca na manewrowanie
  • Proces samodzielnego parkowania można w każdej chwili dezaktywować.

System rozpoznający zmęczenie kierowcy Arrow down icon

By nie pokonało Cię zmęczenie

Prowadząc samochód możesz nie zauważyć, że jesteś zmęczony, ale Twoje zachowanie za kierownicą zmieni się. I to właśnie zarejestruje system rozpoznający zmęczenie. Rozlegnie się sygnał ostrzegawczy, a na wyświetlaczu wielofunkcyjnym pojawi się symbol jedynej rzeczy, która może teraz pomóc: przerwy, na przykład na kawę.

Asystent jazdy w korkach Arrow down icon

Korek? Czyli czas na relaks.

Opcjonalny asystent jazdy w korkach dzięki ACC i asystentowi utrzymania pasa ruchu może samodzielnie podążać za jadącym z przodu pojazdem, utrzymując wybrany pas.1 A Ty zamiast się frustrować, możesz się zrelaksować.

1 W granicach możliwości systemu.

Wypełnij formularz. Oddzwonimy i zdalnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych openformacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy konkretną ofertę, a nasz Doradca odpowie na każde pytanie.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych openformacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

Godziny otwarcia:

Salon:
Poniedziałek - piątek 8:00 - 19:00
Sobota nieczynne


Serwis:
Poniedziałek - piątek 7:00 - 18:00
Sobota nieczynne

Kontakt:

Tel.: 61 650 15 55
FAX: 61 650 16 00
E-mail: vw.krancowa@porscheinterauto.pl


Porsche Inter Auto Polska

logo porsche inter auto polska

Szanowni Państwo,


ze względu na panującą sytuacje epidemiologiczną kasa w naszym salonie funkcjonuje do godziny 16:00.

Dokładamy wszelkich starań, aby być dla Państwa wsparciem na każdym kroku i oferować nasze usługi.


Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.

Zespół Volkswagen Porsche Krańcowa

schowaj
rozwiń