Baner T-Cross

e-Golf

Cena katalogowa

od 141 890

Cena z rabatem

od

Rata netto

od 1 123

Rabat

Moc silnika

136 km

Zużycie paliwa

l/100 km

Czas ładowania do 80%

45 minut

Maksymalny zasięg

233 km

Zasięg w warunkach
zbliżonych do rzeczywistych

km

Zasięg po 30 min.
szybkiego ładowania

km

Przyspieszenie od 0 do 100 km/h

sek.

Maksymalna pojemność bagażnika

litrów

Liczba miejsc

do

e-Golf

Wersje wyposażenia

e-Golf

od 141 890 zł z VAT

e-Golf image

Technologia

Nadwozie image Światła image Obręcze kół image Obręcze kół image
Napęd elektryczny Arrow down icon

Od 0 do wow! w 4,2 sekundy

Znakomita reakcja, niezwykła płynność, świetne osiągi oraz komfort - jazda samochodem elektrycznym to czysta przyjemność. Volkswagen e-Golf może przyspieszyć od 0 do 100 km/h w zaledwie 9,6 sekundy, a przyspieszenie od 0 do 60 km/h zajmuje tylko 4,2 sekundy. Moc 136 KM, 290 Nm momentu obrotowego dostępne jest od pierwszego obrotu koła i prędkość maksymalna 150 km/h gwarantują efekt "wow". Hamowanie zwiększa zasięg e-Golfa. Kierowca decyduje o zakresie odzyskiwania energii, wybierając jeden z trybów rekuperacji: od maksymalnego hamowania z pełnym odzyskiem energii po minimalne wytracanie prędkości z niewielkim odzyskiem energii hamowania.

Zasięg Arrow down icon

Bliżej czy dalej - Ty decydujesz

Od Ciebie zależy, jak wykorzystasz maksymalny zasięg1 233 km. Wybierając jeden z dwóch profili jazdy masz wpływ na zasięg, przyspieszenie i prędkość maksymalną e-Golfa. W wyjątkowo energooszczędnym trybie ECO+ najłatwiej uzyskać największy zasięg, natomiast tryb ECO jest optymalny, gdy zależy Ci na dynamice. Przy odpowiednio naładowanej baterii oba profile pozwalają rozwijać wyższe prędkości, na przykład przy wyprzedzaniu lub krótkim przyspieszaniu.

1 Zasięg w cyklu mieszanym (WLTP)

Ładowanie Arrow down icon

"Stacja benzynowa" w domu. I tysiące po drodze.

Istnieje wiele możliwości ładowania litowo-jonowej baterii e-Golfa. Uzupełnienie energii z domowego gniazdka potrwa około 17 godzin. Po zainstalowaniu opcjonalnej stacji ściennej prądu przemiennego zwiększysz wydajność procesu ładowania i skrócisz czas do około 5 godzin. Najszybciej e-Golf będzie gotowy do dalszej jazdy, jeżeli skorzystasz z publicznych stacji ładowania prądem stałym. Z opcjonalnym systemem szybkiego ładowana CCS bateria będzie w 80 proc. pełna już po 45 minutach.

Ekologia Arrow down icon

Zdrowy rozsądek zamiast decybeli. e-Golf

Decydując się na e-Golfa, przyczyniasz się do obniżenia emisji dwutlenku węgla i ochrony środowiska. Zwłaszcza gdy prąd do ładowania baterii pochodzi z odnawialnych źródeł. W pełni elektryczny Golf na 100 km zużywa średnio tylko 15,3 kWh. Do tego cichy, ale mocny silnik elektryczny właściwie nie generuje hałasu. Mniej znaczy więcej. W tym przypadku: mniej decybeli, więcej czystego powietrza. "Zatankuj" zieloną energię i jedź daleko - bez emisji spalin.

Systemy wspomagające

Front Assist i ACC image Czujnik Blind Spot image Park Assist image Emergency Assist image
Front Assist i ACC Arrow down icon

Duże natężenie ruchu nie musi być stresujące.

Komfort podróży istotnie zwiększy aktywny tempomat ACC, który utrzyma ustawioną wcześniej prędkość maksymalną (do 150 km/h) oraz dystans między Twoim e-Golfem a samochodem jadącym z przodu. Podczas jazdy w korkach system automatycznie zwalnia nawet do zupełnego zatrzymania auta i rusza. Seryjny asystent awaryjnego hamowania Front Assist może ostrzec przed zagrożeniem, wspierać kierowcę przy hamowaniu lub w krytycznej sytuacji - w granicach możliwości systemu - nawet samoczynnie zahamować.

Czujnik Blind Spot Arrow down icon

Twój e-Golf może oglądać się za siebie

Czujniki Blind Spot ostrzegają diodą w lusterku zewnętrznym przed pojazdami znajdującymi się w martwym polu widzenia kierowcy. Jeżeli mimo ostrzeżenia włączysz kierunkowskaz sygnalizując zamiar zmiany pasa ruchu, dioda zacznie intensywnie migać. Czujniki działają od prędkości 15 km/h i są dostępne razem z asystentem wyjazdu z miejsca parkingowego. Układ ten przy cofaniu z miejsca parkingowego monitoruje obszar z lewej i prawej strony za samochodem i ostrzega przez zbliżającymi się pojazdami. Jeżeli kierowca nie zareaguje na sygnał, asystent samodzielnie zahamuje, co może – w granicach działania systemu – pozwolić uniknąć kolizji.

Park Assist Arrow down icon

e-Golf parkuje samodzielnie

Parkowanie jeszcze nigdy nie było tak proste. e-Golf z opcjonalnym systemem Park Assist nie tylko znajdzie wystarczająco duże miejsce parkingowe (do prędkości 40 km/h), lecz również sam się zaparkuje. Na manewry wystarczy mu jedynie 80 cm. Kierowca musi jedynie sterować pedałami przyspieszenia i hamulca - asystent przejmie kontrolę i idealnie wprowadzi auto na wybrane miejsce parkingowe. Wspomaganie można przerwać lub wyłączyć w dowolnym momencie - wystarczy ruszyć kierownicą czy nacisnąć przycisk Park Assist.

Asystent jazdy w korkach i Emergency Assist. Arrow down icon

Znowu korek? Czas, by odpocząć.

Jazda polegająca na ruszaniu i zatrzymywaniu potrafi działać na nerwy. Volkswagen ma jednak sposób na zamianę frustracji w relaks. Ulgę przyniesie opcjonalny asystent jazdy w korkach. System ten dzięki połączeniu aktywnego tempomatu ACC i układu Lane Assist może ułatwić życie kierowcy i sprawić, że e-Golf będzie automatycznie podążać za jadącym z przodu pojazdem, utrzymując wybrany pas ruchu oraz odpowiedni dystans.

Dostępny na życzenie system Emergency Assist zaczyna działać, gdy stwierdzi brak aktywności kierowcy. Układ najpierw próbuje przywrócić uwagę prowadzącego, a gdy to nie przyniesie skutku, e-Golf zostanie zatrzymany w sposób kontrolowany. W ten sposób nowoczesna technologia może - w granicach działania systemu - pomóc uniknąć wypadku.

  • Emergency Assist został nagrodzony Niemiecką Nagrodą Mobilności 2017, przyznawaną przez inicjatywę ""Deutschland – Land der Ideen"" i Federalne Ministerstwo Transportu i Infrastruktury Cyfrowej
  • Oba systemy można zamówić jako część Pakietu Drogowego.

Wypełnij formularz. Oddzwonimy i zdalnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych openformacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

Skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy konkretną ofertę, a nasz Doradca odpowie na każde pytanie.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych openformacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (http://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

Godziny otwarcia:

Salon:
Poniedziałek - piątek 8:00 - 19:00
Sobota nieczynne


Serwis:
Poniedziałek - piątek 7:00 - 18:00
Sobota nieczynne

Kontakt:

Tel.: 61 650 15 55
FAX: 61 650 16 00
E-mail: vw.krancowa@porscheinterauto.pl


Porsche Inter Auto Polska

logo porsche inter auto polska

Szanowni Państwo,


ze względu na panującą sytuacje epidemiologiczną kasa w naszym salonie funkcjonuje do godziny 16:00.

Dokładamy wszelkich starań, aby być dla Państwa wsparciem na każdym kroku i oferować nasze usługi.


Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za wyrozumiałość.

Zespół Volkswagen Porsche Krańcowa

schowaj
rozwiń