Nowy ID.3 1ST
Porsche Krańcowa

Tu rozpoczyna się
nowe

Porsche Krańcowa

ID.3 1ST rozpoczyna nową, dynamiczną erę elektrycznej mobilności. Elektryzujące osiągi
połączone są z nowoczesnym designem i zasięgami zapewniającymi komfortowe codzienne
użytkowanie. Dla osób, które szukają zmian. Przyszłość czeka na Ciebie tuż za progiem.
Nie wahaj się.

ekskluzywny design

Ekskluzywny design

elektryzujaca dynamika

Elektryzująca dynamika

Koła

Koła

Jeden rok bezplatengo ładowania

Jeden rok bezpłatnego ładowania*

* Posiadacze ekskluzywnej edycji specjalnej ID.3 1ST korzystający z naszego serwisu ładowania We Charge będą mogli bezpłatnie ładować auto z publicznych punktów ładowania przez rok od daty rejestracji i do maksymalnej granicy 2000 kWh względnie do wartości 2780 zł (ponieważ nie wszędzie rozliczenia opierają się o kWh). I to na wszystkich stacjach ładowania znajdujących się w aplikacji We Charge, łącznie z siecią IONITY High Power Charging. Warto wspomnieć, że energia elektryczna na stacjach IONITY w Niemczech i większości krajów UE pochodzi ze źródeł odnawialnych. Oferta jest ważna do 31.12.2020, co oznacza, że przed tą datą należy zawrzeć przez aplikację We Connect ID. umowę We Charge.

connectivity

Connectivity

Komfort

Bardzo sprytna: inteligentna koncepcja świateł

ID.Light komunikuje się z Tobą wizualnie, a w polączeniu z opcjonalnym systemem nawigacji ulatwia poruszanie się po drogach, gdyż światłami i migającym wskaźnikiem kierunku zaleca zmianę pasa ruchu. Oprócz tego może Cię ostrzec i pomóc, jeżeli znajdujesz się na niewłaściwym pasie. Jeśli korzystasz z obsługi głosowej, ID.3 zareaguje sygnałem świetlnym na Twój głos. Gdy opuścisz auto, ID.Light pożegna się z Tobą sygnałem świetlnym.

Technologia e

Duża moc. Szybkie ładowanie

Rano wygodnie dojechać do biura, przedtem szybko odwieźć dzieci do szkoły, a wieczorem powrót - na jednym ładowaniu baterii to zasadniczo żaden problem. Każdy z trzech rozmiarów baterii w ID.3 1ST upora się z tym zadaniem bez kłopotu. Do wyboru są baterie 45 kWh, 58 kWh lub 77 kWh. Średnia bateria w ciągu 30 minut może zostać naładowana do poziomu pozwalającego na przejechanie ok. 290 km, (metodą szybkiego ładowania prądem stałym DC, z mocą 100 kW). A z największą (77 kWh, netto), naładowaną do pełna baterią przejedziesz nawet 550 kilometrów.

Łatwe ładowanie

ID Charger

Nasz ID. Charger to "stacja benzynowa" u Ciebie w domu. Możesz zatem wsiąść rano do naładowanego ID.3 1ST i rozpocząć dzień pełen energii. ID. Charger dostępny jest w trzech wersjach różniących się stopniem komunikacji i inteligencją, gdyż jeżeli chcesz, możesz go zamówić także z WLAN, 4G i licznikiem prądu. Inteligentnymi funkcjami ID. Charger można sterować przez We Charge w aplikacji We Connect ID.

id3